Nasza Ekipa

Aha, tylko jak coś, to opisy są w pełni autorstwa nosorożca.
Mamy taką zasadę, że musisz przyjąć na cycuchy opis który Ci tu zaserwuje.
To jeden z warunków członkostwa.

Nosey Nosey

Założyciel Stada
Ten okropny ciapciuch poruszył to wszystko. To jego wina, że w ogóle powstała ta społeczność i projekty z nią związane. Z reguły chce dobrze, ale nie zawsze mu wychodzi. Trzeba go jednak Kochać, bo ostatecznie i tak zrobi tak, żeby było szczęście.

Miss Scarlet

Królowa Wszystkiego
Masz podkładkę? Pokój? Sedes? To już nie masz, bo Scarletta jest Królową wszystkiego. Tak naprawdę, to przekochana kobietka, ale nie zachodź Jej za skórę, bo wydrapie Ci sucisławy.

Lisi

Siostrzyczka Noseya
Ej Nosey, to Twoja dziewczyna? Chyba każdy już słyszał tę przyśpiewkę. Lisi to niesamowicie utalentowane małe kupczysko. Dlaczego kupczysko? Bo jest pełna obaw i wątpliwości. Wszystko po to, żeby był balans we wszechświecie, bo tak to już by wyprzedziła Noseya w subach. Poproś ją kiedyś żeby pokazała Ci dubbing z hentai wink wink.

Metal

Metal to Metal
Człowiek Banhammer. Na Twoje szczęście obecnie wypoczywa na Karaibach. Jeśli Nosey miałby dać jakiemuś mężczyźnie ostatnią porcję pomarańczowych Manhattanów, to byłby to właśnie ten człowiek. Punktualny, niezawodny, a przede wszystkim cudowny człowiek. Trochę mi Cię szkoda bo go nie znasz. Nie martw się, nie można mieć wszystkiego.

FULLCUBE

Człowiek Omniwiedza
Fullcube to specjalista od wszystkiego. To ten człowiek, któremu jak powiesz, że potrzebny wam pistolet, to w 10 minut ogarnie wam czołg... z rakietowym napędem. W wolnych chwilach praktykuje dyplomację i układa origami z Twoich problemów i zmartwień dzięki czemu ich już nie masz. Godny zaufania i niezawodny. Taka pełna kostka.

MIRAJEAN

Zawodowy Żarłok
To jest Mirażą. Jak to mówią członków rodziny się nie wybiera, dlatego z bólem potwierdza, że należy do rodziny nosorożca. Rima streamuje, banuje, narzeka i jest sobą. Ale fajnie że jest. Tylko Ona z zawiązanymi oczyma wskaże Ci na mapie paluszkiem Ladazzę. W 2018 roku uczyła Noseya pływać. Heh.

Res

Człowiek Poprawka
Tak serio, to przewspaniały pingwin. Zna się na grafice i obróbce filmowej jak nikt inny. Oprócz tego jest świetnym fotografem i jeśli jesteś cosplayerką, to wręcz powinnaś błagać go o sesję. Jak spotkacie się na żywo, to nie daj mu się wyściskać jeśli szanujesz swoje żebra.

Żartur

Władca Świerszczy
Nie chodzi tu o gazetki dla dorosłych. Za pomocą dowcipów przywołuje świerszcze z całej okolicy. Człowiek stylówa. Serio, na sylwestrze był tak pięknie ubrany, że trzeba o tym wspomnieć. Zaufaj mu. *creepy smile intensifies*

Pance

Darkin Jest Lepszy
Pance jest świetnym człowiekiem. Jego IQ wyprzedza rówieśników o lata świetlne, ale z tym darem w parze idzie drawback. Pance nie lubi mainstreamu. Pance gardzi tym co Ty lubisz. No dobra, wygłupiam się. Wspaniały i niezastąpiony człowiek. Nosey mógłby mieć takiego młodszego brata.

Xame

To ten z Kliniki
To człowiek z którym znasz się od zawsze poznając go pierwszego dnia. Wypije z Tobą, pożartuje z Tobą, pofeeduje z Tobą. Człowiek ziomek. Utalentowany raper i dalsza rodzina Belmonda. uhppom. Jak się upijesz, to wyniesie Cię z klubu. Nosey z nim jak brat. Mogą milczeć miesiąc, ale jak zaczną gadać to i tak bajobongo. Dzień dobry.

Majk

Człowiek Pociąg
Znalazłeś na konfie administratorskiej temat / zdjęcia pociągu? To pewnie Majk. Wierny i Kochający partner Hentai (takiej kobiety). Ogólnie bardzo pozytywny człowiek. Krążą pogłoski, że był smutny tylko raz. Gdy mu chomik zdechł.

Ava

Kociak i Sztrimer
Avciucha znajdziesz w dwóch miejscach. Albo na streamie, albo w łóżku. Gdzie nie pójdzie, tam kogoś przygarnie. Poszła do lasu i teraz ma wiewiórkę. Dlatego nigdy nie pozwalam Jej chodzić na miasto, bo tam dużo ulicznych druidów. Jeszcze by jakiegoś przygarnęła z dobrego serducha. Te uszy w słuchawkach to Jej. Nie wiesz jakie? No to już na streama sio!

Nethele

Naczelna Psycholożka
(Nie mylić z psycho loszką) Nethele jest cudowna. To ta osoba, której nigdy nie chciałbyś skrzywdzić, bo ma tak piękne wnętrze. Krążą legendy, że płakała nawet na reklamie delmy, bo ten ludzik taki biedny i mały. Przewspaniała osoba.

Uni

Mamy też Cosplayerkę
Zazdro co? Uni jest osobą uroczą, miłą i kreatywną. Nosey był w szoku kiedy dowiedział się, że Uni nawet tym typkom co piszą "poklikamy", odpisuje pięknym i przemyślanym zdaniem. Zczaj to UniCat - Unikat... Czaisz to? Jaranko. Ta kobieta ma w zanadrzu jeszcze wiele kart do odsłonięcia.

Kruczek

Keczurk
Nosey zawsze myli go z Krzemikiem. Nie wiem czemu, ale to już jest taki mem z tego. Nawet nie wiesz jak bardzo chciał mu tu wyżej wpisać Krzemik. Powstrzymał się jednak, bo zależy mu na stabilności psychicznej Kruczka. Uważaj co piszesz na grupie facebookowej, bo Kruczek patrzy. Kruczek Kruczek władca suczek. Heh.

Polubiłeś / Polubiłaś nas?
Jeśli uważasz, że nadajesz się do ekipy, to daj nam o sobie usłyszeć.
Skontaktuj się z nami. Jesteśmy wiecznie otwarci na ciekawych ludzi, którzy są w stanie jakoś wzbogacić naszą ekipę!